Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Besa - Gjilani

Formacionet zyrtare: Besa - Gjilani


23 May, 2021 @14:48

Publikohen formacionet startuese të Besës dhe Gjilanit.

BESA: Nreca, Ajdini, Salihu, Morina, Beseni, Tahiri, Sheqerolli, Haxhiu, H’Meimar, Bilal, M’Bracek.

GJILANI: Bllaca, Rapa, Halili, Kastrati, Dautaj, Hajdari, Govori, Dallku, Kqiku, Useini, Kelemendi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga