Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Drenica

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Drenica


23 May, 2021 @14:44

Caktohen 11-shet startuese të Trepçës’89 dhe Drenicës.

TREPÇA’89: Hyseni, Pllana, Berisha, Avdyli, Ard.Muja, Jashari, Nimani, Memaj, Shala, Darwih, Arb.Muja.

DRENICA: Hasi, Veliqi, Ulluri, Bejta, Sheqa, Dervishaj, Mustafa, Jashari, Cikani, Tahiri, Zabergja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga