Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dinamo - Prishtina e Re

Formacionet zyrtare: Dinamo - Prishtina e Re


26 May, 2024 @14:25

Caktohen formacionet zyrtare të Dinamos dhe të Prishtinës së Re.

DINAMO: Rexhepi; Axhami, Gerbeshi, Thaqi, Qerkini, Ramadani, Orana, Tette, Klinaku, Sadiku, Berisha.

PRISHTINA E RE: Bislimi; Ferriera, Jashari, Hana, Azizi, Kosumi, Ademi, Bahtiri, Baholli, Dobratiqi, Statovci.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë