Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica


11 March, 2023 @10:59

Publikohen formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Drenicës.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Shala, Basriu, Dallku, Hugo; Zabërgja, Millaku, Ahmeti, Zulfiu; John, Santos.

DRENICA: Shala; Lushtaku, Kuka, Idrizi, Hussein; Veliqi, Kastrati, Thaqi, Dervishaj, Da Silva, Bintsouka.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga