Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Llapi

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Llapi


12 May, 2021 @19:56

Publikohen formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Llapit në finalen e Kupës së Kosovës.

DUKAGJINI: Muhaxhiri, Syla, Basriu, Kuqi, Hasanaj, Gashi, Millaku, Jashanica, Mulaj, Merlaku, Osmani.

LLAPI: Coric, Emini, Idrizi, Prençi, Peposhi, Ar Ramadani, Shabani, Selmani, Hoti, Sadriu, Januzi.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës