Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

2 October, 2019 @13:51

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ferizajit dhe të Ballkanit.

FERIZAJ: Kaçiu, Bardhi, Qerkini, Asani, Shaljani, Kuka, Mustafa, Shaqiri, Sadriu, Shala, Livoreka.

BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Sinani, Krasniqi, Bytyqi, Kuç, Hoxha, Baftiu, Topalli, Magani.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Llapi

2 October, 2019 @13:46

Janë caktuar formacionet zyrtare të Feronikelit dhe të Llapit. FERONIKELI: Troshupa, Prekazi, Thaqi, Islami, Hoxha, Bojku, Dabiqaj, Hoti, Fazliu, Da…

GJILANI - DRITA

Cuculi mjafton, derbi i Dritës

29 September, 2019 @17:03

Në një atmosferë të zakonshme impozante kur bëhet fjalë për derbin e qytetit të Gjilanit, Drita ka arritur ta mposhtë…

VUSHTRRIA - PRISHTINA

E katërta me radhë për Prishtinën

29 September, 2019 @16:56

E katërta fitore me radhë, e treta nën drejtimin e Armend Dallkut në po aq ndeshje, për Prishtinën ka ardhur…

DRENICA - BALLKANI

Jetmir Topalli për të katërtën e sezonit

29 September, 2019 @15:51

Një gol i shënuar në minutën e 6’ të ndeshjes ishte i mjaftueshëm që Ballkani sot ta shënojë një fitore…

VUSHTRRIA - PRISHTINA

Vushtrria vs. Prishtina, 11-shet startuese

29 September, 2019 @14:53

Me fillim nga ora 15:00, në Vushtrri mes vete përballen Vushtrria dhe Prishtina. FORMACIONET STARTUESE Vushtrria: Manxholli, Lushtaku, Halimi, Hoxhaj,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga