Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Folgore - Prishtina

Formacionet zyrtare: Folgore - Prishtina


22 June, 2021 @19:12

Janë caktuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes kampiones së San Marinos, Folgore dhe kampiones së Kosovës, Prishtina, e cila zhvillohet në kuadër të fazës parakualifikuese të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja fillon nga ora 20:00 dhe luhet në stadiumin Elbasan Arena.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League