Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Franca - Gjermania

Formacionet zyrtare: Franca - Gjermania


15 June, 2021 @19:52

Publikohen formacionet zyrtare të Francës dhe Gjermanisë.

FRANCA: Lloris; Pavard, Varane, Kimpembe, Lucas Hernández; Pogba, Kanté, Rabiot; Griezmann; Benzema, Mbappé.

GJERMANIA: Neuer; Ginter, Hummels, Rüdiger; Kimmich, Gündogan, Kroos, Gosens; Gnabry, Müller, Havertz.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani