Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika

Formacionet zyrtare: Italia - Belgjika


10 October, 2021 @14:43

Në ndeshjen për vendin e tretë në kuadër të Ligës së Kombeve, janë caktuar 11-shet zyrtare të Italisë dhe Belgjikës.

ITALIA: Donnarumma; Lorenzo, Acerbi, Bastoni, Palmieri; Barella, Locatlli, Pellegrini; Berardi, Chiesa, Raspadori

BELGJIKA: Courtois; Alderweireld, Denayer, Vertoghen; Castagne, Witsel, Tielemans, Saelemaekers, Vanaken, Carrasco; Batshuayi.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve