Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Kosova - Lituania

Formacionet zyrtare: Kosova - Lituania


24 March, 2021 @19:25

Janë bërë publike formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore Kosova - Lituania, e cila fillon nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ekipet do të dalin me këto përbërje:

Kosova: (4-2-3-1) Ujkani;Hadërgjonaj, Vojvoda, Dresevic, Aliti; Kryeziu, V. Berisha; Rashica, Celina, Zeneli; Muriqi

Lituania: (4-4-2) Svedkauskas; Beneta, Caspuitis, Vaitkunas, Mikoliunas; Sirgedas, Slivka, Dapkus, Lasickas; Cernych, Novikovas


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja