Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drita

Formacionet zyrtare: Malisheva - Drita


11 September, 2021 @15:35

Caktohen 11-shet startuese të Malishevës dhe Dritës.

MALISHEVA: Gashi, Kryeziu, Hoti, Stullcaku, Bruqi, Pira, Bnishi, Hyseni, Vitija, Xhaka, Pefqeli.

DRITA: Maloku, Limani, Broja, Cuculi, Muja, Jashari, Blakcori, Balde, Fazliu, Simonvski, Kryeziu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga