Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica


31 October, 2021 @12:36

Publikohen 11-shet startuese të Prishtinës dhe Drenicës.

PRISHTINA: Halimi, B. Krasniqi, Atanda, Bekteshi, Abazi, Boshnjaku, Karabeci, E.Krasniqi, Hoti, John, Kryeziu.

DRENICA: Haxhijaj, Thaqi, Arrabal, Qaqi, Jashari, Mëziu, Lushtaku, Denisson, Avdulli, Veliqi, Zabergja.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga