Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Suedia - Sllovakia

Formacionet zyrtare: Suedia - Sllovakia


18 June, 2021 @13:31

Publikohen formacionet zyrtare të Suedisë dhe Sllovakisë.

SUEDIA: Olsen; Lustig, Lindelöf, Danielson, Augustinsson; S.Larsson, Ekdal, Olsson, Forsberg; Isak, Berg.

SLLOVAKIA: Dúbravka; Pekarík, Satka, Skriniar, Hubocan; Kucka, Koscelnik, Hrosovsky; Hamsík; Mak, Duda.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani