Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FOTO / Prishtina

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare


18 June, 2021 @12:49

Kampionja e Superligës së Kosovës, Prishtina, ka bërë testimet para ndeshjeve ndërkombëtare.

Prishtina do të karantinohet sot në Tiranë në mënyrë ekipore.

Djelmoshat e trajnerit Zekirija Ramadani, në turnirin preliminar të Ligës së Kampionëve, do të takohet me skuadrën Folgore më 22 qershor nga ora 20:00 në “Elbasan Arena”.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga