Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Llapi e Leci i ndajnë rrugët

FOTO / Llapi

Llapi e Leci i ndajnë rrugët


17 June, 2021 @22:12

Fituesi i Kupës së Kosovës, Llapi, nuk do ta ketë në skuadër në sezonin e ri lojtarin Liridon Leci.

Me marrëveshje të dy anshme, është shkëputur kontrata me mbrojtësin Leci.

Leci nuk arriti të aktivizohet shumë te Llapi për shkak të lëndimeve.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga