Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin

Ekipi debutues në Superligë, vazhdon me kapitenin


17 June, 2021 @21:15

Ekipi debutues në Superligë, Malisheva, ka vazhduar kontratën me kapitenin, Dreni Kryeziu.

Kryeziu ishte njëri ndër më të mirët e skuadrës së Malishevës, derisa do të luftojë për sukseset e reja edhe në Superligë.

Malisheva stinorin e kaluar e fitoi Grupin B në Ligën e Parë dhe u inkuadrua në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga