Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça - Trepça’89

Formacionet zyrtare: Trepça - Trepça’89


18 February, 2022 @12:53

Publikohen formacionet zyrtare të Trepçës dhe Trepçës’89.

TREPÇA: Beqiri; Veliu, Syla, Prishtina, Voca, Neziri, Mustafa, Tatkeu, Ahmeti, Zalazar, Govorko.

TREPÇA ‘89: Kaqiu, Sahiti, Rexhaj, Ameworlorna, Morina, Govori, Nimani, Rrahmani, Muja, Leveh, Mba


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë