Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Ferizaj

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Ferizaj


11 March, 2023 @11:04

Caktohen 11-shet zyrtare të Trepçës’89 dhe Ferizajit.

TREPCA’89: Ymeri; Ameworolna, Mashau, Hana, Dushi; Sahiti, Nimani, Rrahmani; Gashi, Muja, Fatty.

FERIZAJ: Jovanovski; Bardhi, Halili, Mecinovic, Gligorov; Avdulli, Shabani, Orana, Krasniqi, Sadriu, Panadic.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga