Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria


5 June, 2021 @16:49

Publikohen formacionet zyrtare të Uellsit dhe Shqipërisë, në kuadër të ndeshjes miqësore.

Uellsi: Hennessey, Ampatu, Mepham, Davies, Williams, Levitt, Allen, Ramsey, N.Davies, Brooks, Roberts.

Shqipëria: Selmani, Ismajli, Kumbulla, Djimsiti, Doka, Cekiçi, Bare, Abrashi, Lenjani, Balaj, Manaj.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja