Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL


5 June, 2021 @13:21

Pas lojtarit të vitit në Premier League, edhe trajneri i vitit u caktua në Angli.

Pep Guardiola është zgjedhur më i miri i stinorit 2020/21.

Guardiola është shpalluar kampion me Manchester Cityn dhe e fitoi Carabao Cup.

Për trajnerin spanjoll, kjo është hera e tretë që e fitoi këtë çmim gjatë karrierës së tij në Premier League.


FANELLAT E REJA

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

Shqipëria/International

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

05/06/21 @ 13:00

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

Premier League

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

05/06/21 @ 12:48

FILLON FUSHATA

Spanja e Portugalia, kërkojnë Botërorin 2030

Botërori/International

Spanja e Portugalia, kërkojnë Botërorin 2030

05/06/21 @ 00:25

KOMBËTARJA

Abrashi: Në fushë për 3 pikë

Shqipëria

Abrashi: Në fushë për 3 pikë

04/06/21 @ 22:06

LAZIO

Sarri mund të bëhet trajneri i Muriqit

Serie A/Transfere

Sarri mund të bëhet trajneri i Muriqit

04/06/21 @ 21:20

KOMBËTARJA

Reja: Uellsi skuadër e mirë, por ne jemi gati

Shqipëria

Reja: Uellsi skuadër e mirë, por ne jemi gati

04/06/21 @ 20:19

ANDORRA U21

Shqipëria U21 i nisi me fitore kualifikimet

Shqipëria

Shqipëria U21 i nisi me fitore kualifikimet

04/06/21 @ 20:17

DREJT TURQISË

Pepe largohet prej Arsenalit, shkon në Trabzonspor

Premier League/International/Transfere

Pepe largohet prej Arsenalit, shkon në Trabzonspor

08/09/23 @ 21:37

OLD TRAFFORD

Man United bën të ditur numrin e Ambrabatit

Premier League/Transfere

Man United bën të ditur numrin e Ambrabatit

05/09/23 @ 14:56

BESIKTAS

Eric Bailly bëhet bashkëlojtar i Milot Rashicës

Conference League/Premier League/Ligue 1/International/Transfere

Eric Bailly bëhet bashkëlojtar i Milot Rashicës

05/09/23 @ 14:21

NGA PREMIER LIGA NË TURQI

Galatasaray shton edhe dy përforcime para Ligës së Kampionëve!

Champions League/Premier League/International/Transfere

Galatasaray shton edhe dy përforcime para Ligës së Kampionëve!

05/09/23 @ 09:23

HAMMERS ON TOP!

West Ham merr kreun me fitore ndaj Lutonit

Premier League

West Ham merr kreun me fitore ndaj Lutonit

01/09/23 @ 22:59

DOUBLE JOAO

Barcelona siguron Joao Felixin dhe Joao Cancelon

Premier League/La Liga/Transfere

Barcelona siguron Joao Felixin dhe Joao Cancelon

01/09/23 @ 22:24

FITORJA E PARË E SEZONIT

Chelsea më në fund, arriti fitoren e parë

Premier League

Chelsea më në fund, arriti fitoren e parë

26/08/23 @ 08:07

LIVERPOOL

Klopp: Salah është i yni

Premier League/Transfere

Klopp: Salah është i yni

25/08/23 @ 13:47

PREJ LIGUE 1 NË PREMIERSHIP

Doku para zyrtarizimit te Man City

Premier League/Ligue 1/Transfere

Doku para zyrtarizimit te Man City

23/08/23 @ 13:51

LËNDOHET!

Mount do të mungojë për 6 javë!

Kualifikimet për Evropian/Premier League

Mount do të mungojë për 6 javë!

23/08/23 @ 11:02


 
Të gjitha lajmet nga Premier League