Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LAZIO

Sarri mund të bëhet trajneri i Muriqit

Sarri mund të bëhet trajneri i Muriqit


4 June, 2021 @21:20

Ditë më parë, trajneri i Lazios Simone Inzaghi, ka nënshkruar me kampionin e Serie A-së, Interin.

Lazio vendin e tij dëshiron ta plotësojë me trajnerin Maurizio Sarri.

Kryetari i Lazios Claudio Lotito dhe drejtori sportiv Igli Tare, sot zyrtarisht kanë filluar bisedimet me strategun italian.

Mbetet të shihet se Sarri a do të bëhet trajneri i ri i sulmuesit kosovar, Vedat Muriqi.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A