Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ukraina - Anglia

Formacionet zyrtare: Ukraina - Anglia


3 July, 2021 @19:41

Publikohen 11-shet startuese të Ukrainës dhe Anglisë, në kuadër të ndeshjes së fundit çerekfinale në EURO 2020.

UKRAINA: Bushchan; Karavaev, Zabarnyi, Kryvtsov, Matviyenko, Mykolenko; Sydorchuk, Zinchenko, Shaparenko; Yarmolenko, Yaremchuk.

ANGLIA: Pickford; Walker, Stones, Maguire, Shaw; Rice, Phillips; Sancho, Mount, Sterling; Kane.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani