Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Gjilani

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Gjilani


20 November, 2021 @12:07

Caktohen formacionet zyrtare të Ulpianës dhe Gjilanit.

ULPIANA: Ajeti, Shkalla, Musliu, Makolli, Rrapuca, Shala, Mustafa, Rrezi, Qerimi, Selimi, Santos.

GJILANI: Koliçi, Sorsa, Prekazi, Halili, Hoxha, Dabiqaj, Musolli, Progni, Torassa, Gomes, Krasniqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga