Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LOJTARËT POTENCIALË STARTUES

Formcioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Hungarisë

Foto: FSHF

Formcioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj Hungarisë


4 September, 2021 @13:13

Edy Rejas nesër do t’i duhet fitorja ndaj Hungarisë. E për të arritur këtë tekniku italian do të duhet të djersitet mjaft, sikurse edhe futbollistët në fushë.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA AKTUALE

Hungaria, pjesëmarrëse në dy EUROt e fundit ka treguar lojëra të mira në të gjitha ndeshjet aty, ndërsa së fundi pësoi keq nga Anglia finaliste e EUROs në Grupin I, ku gjinden edhe kuqezinjtë.

Albania XI

Por, pavarësisht kësaj, kuqezinjtë do të kalonin së paku një pozitë më lartë në grup në rast të fitores dhe do të ishte motiv për tri pikë të reja për përballjen e fundit të shtatorit ndaj San Marinos në Elbasan.

Rey Manaj

E 11-shet potenciale të kuqezinjëve për përballjen e nesërme që nis në ora 18:00 janë:

SHQIPËRIA (OP. 1)

PORTIER: Etrit Berisha;
MBROJTËS: Ardian Ismajli, Marash Kumbulla, Berat Gjimshiti;
MESFUSHORË: Albi Doka, Klaus Gjasula, Amir Abrashi, Lorenc Trashi (Myrto Uzuni), Nedim Bajrami;
SULMUES: Sokol Cikalleshi, Armando Broja.

Etrit Berisha

ose mediat e atjeshme kanë para llogaritur edhe një formacion tjetër startues me këto dallime nga kjo e lartëcekura:

Odise Roshi

SHQIPËRIA (OP. 2)

PORTIER: Thomas Strakosha;
MBROJTËS: Ardian Ismajli, Marash Kumbulla, Berat Gjimshiti;
MESFUSHORË: Amir Abrashi, Klaus Gjasula, Nedim Bajrami, Odise Roshi, Lorenc Trashi;
SULMUES: Sokol Cikalleshi, Myrto Uzuni.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA AKTUALE


I ARDHURI PARA DEBUTIMIT

Nedim Bajrami pritet të debutojë nesër për Shqipërinë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Nedim Bajrami pritet të debutojë nesër për Shqipërinë

04/09/21 @ 13:01

KOSOVA

FFK: Nuk ka bileta në shitje

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

FFK: Nuk ka bileta në shitje

04/09/21 @ 12:44

BETIM FAZLIJI

Luftojmë bashkë për maksimumin ndaj Greqisë e Spanjës

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Luftojmë bashkë për maksimumin ndaj Greqisë e Spanjës

03/09/21 @ 23:55

MILOT RASHICA

Të shfrytëzojmë momentin, luajmë për fitore

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Të shfrytëzojmë momentin, luajmë për fitore

03/09/21 @ 23:40

PËRGATITORE

‘89-shi superior ndaj Arbërisë sot

FFK Liga e parë

‘89-shi superior ndaj Arbërisë sot

03/09/21 @ 22:51

PËRGATITORE

Ferizaji mposhti Lirinë

FFK Liga e parë

Ferizaji mposhti Lirinë

03/09/21 @ 22:34

KOSOVA

Rikthehen në sterivjte, përgatiten për Greqinë

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Rikthehen në sterivjte, përgatiten për Greqinë

03/09/21 @ 19:04

RIKTHEHET NË SPANJË

Shkodran Mustafi rikthehet në LaLiga

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Shkodran Mustafi rikthehet në LaLiga

03/09/21 @ 12:39

I ARDHURI PARA DEBUTIMIT

Nedim Bajrami pritet të debutojë nesër për Shqipërinë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Nedim Bajrami pritet të debutojë nesër për Shqipërinë

04/09/21 @ 13:01

KOSOVA

FFK: Nuk ka bileta në shitje

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

FFK: Nuk ka bileta në shitje

04/09/21 @ 12:44

BETIM FAZLIJI

Luftojmë bashkë për maksimumin ndaj Greqisë e Spanjës

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Luftojmë bashkë për maksimumin ndaj Greqisë e Spanjës

03/09/21 @ 23:55

MILOT RASHICA

Të shfrytëzojmë momentin, luajmë për fitore

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Të shfrytëzojmë momentin, luajmë për fitore

03/09/21 @ 23:40

KOSOVA

Rikthehen në sterivjte, përgatiten për Greqinë

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Rikthehen në sterivjte, përgatiten për Greqinë

03/09/21 @ 19:04

POLONIA - SHQIPËRIA

Humbje në Varshavë, Shqipëria e pafuqishme ndaj Polonisë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Humbje në Varshavë, Shqipëria e pafuqishme ndaj Polonisë

02/09/21 @ 22:40

BERNARD CHALLANDES

Kompaktësi! Tejet i lumtur me fitore

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kompaktësi! Tejet i lumtur me fitore

02/09/21 @ 20:39

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Gjeorgjia-Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Gjeorgjia-Kosova

02/09/21 @ 19:59

GJEORGJIA - KOSOVA

Fitore historike, Kosova merr pikët e plota në Gjeorgji

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Fitore historike, Kosova merr pikët e plota në Gjeorgji

02/09/21 @ 19:55

11-SHET STARTUESE

Polonia-Shqipëria, formacionet startuese

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Polonia-Shqipëria, formacionet startuese

02/09/21 @ 18:39


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror