Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASTET

Franca e Gjermania, mbeten favorite

Franca e Gjermania, mbeten favorite


23 June, 2016 @0:49

Pasi që u kompletuan të 16 skuadrat pjesëmarrëse në të tetën e finales së Kampionatit Europian, bastoret britanike kanë rivendosur kuotat për skuadrat e kualifikuara lidhur me mundësinë e tyre për të kapur titullin e kampionit të Europës.

Sidoqoftë, ndryshime të mëdha nuk ka dhe Franca e Gjermania mbeten ekipet kryesore në luftë për titull me koeficient për të triumfuar 5, dhe pas tyre vjen Belgjika me 6.5 e Spanja me 7. Anglia me koeficient 9 dhe Kroacia me 10 kryejnë gjashtëshen kryesore në luftë për trofe.

d


TË KUALIFIKUARIT

Çiftet e 1/8 së finales në EURO 2016

UEFA Euro 2016

Çiftet e 1/8 së finales në EURO 2016

23/06/16 @ 00:14

GRUPI E

Irlanda mposht Italinë dhe siguron kualifikimin

UEFA Euro 2016

Irlanda mposht Italinë dhe siguron kualifikimin

22/06/16 @ 23:47

GRUPI E

Ibra në penzion, Belgjika ndaj Hungarisë

UEFA Euro 2016

Ibra në penzion, Belgjika ndaj Hungarisë

22/06/16 @ 23:44

1/8 E FINALES

E kualifikuara pa fitore

UEFA Euro 2016

E kualifikuara pa fitore

22/06/16 @ 20:54

SULMUESI

E la Prishtina, e merr Llapi

FFK Superliga/Transfere

E la Prishtina, e merr Llapi

22/06/16 @ 20:49

GRUPI E

Formacionet zyrtare: Suedia - Belgjika

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Suedia - Belgjika

22/06/16 @ 20:47

GRUPI E

Formacionet zyrtare: Italia - Irlanda

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Italia - Irlanda

22/06/16 @ 20:41

1/8 E FINALES

Kroacia mëson rivalin

UEFA Euro 2016

Kroacia mëson rivalin

22/06/16 @ 20:38

FUNDI

Shqipëria edhe matematikisht humb gjasat

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Shqipëria edhe matematikisht humb gjasat

22/06/16 @ 20:03

GRUPI F

Islanda shkon tutje me fitore

UEFA Euro 2016

Islanda shkon tutje me fitore

22/06/16 @ 19:47

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016