Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FRANKFURT - NAPOLI

Frankfurt - Napoli, Amir Rrahmani startues

Frankfurt - Napoli, Amir Rrahmani startues


21 February, 2023 @19:41

Amir Rrahmani është startues për Napolin sonte në ndeshjen që kjo skuadër e luan si mysafire e Frankfurtit në Gjermani.

11-SHET STARTUESE:

FRANKFURT: Trapp - Tuta, Jakić, Ndicka - Buta, Sow, Kamada, Max - Lindstrøm, Götze - Kolo Muani.

NAPOLI: Meret, Min Jae, Rrahmani, Olivera, Di Lorenzo, Anguissa, Lobotka, Zielinski, Lozano, Kvaratskhelia, Osimhen

Ndeshja fillon në ora 21:00.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League