Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DËNIMI

FSHF gjobitet nga UEFA

FSHF gjobitet nga UEFA


22 June, 2016 @12:51

Për shkak të hedhjes së fishekzjarreve në fushë nga tifozët në përballjen e parë të Shqipërisë në kampionatin europian ndaj Zvicrës, UEFA ka gjobitur FSHF-në me 20 mijë euro.

f


TE PRISHTINA

Lirohen 9 futbollistë, u skadojnë kontratat

FFK Superliga/Transfere

Lirohen 9 futbollistë, u skadojnë kontratat

22/06/16 @ 12:43

MEDIA TIRANASE

Ajeti bashkëlojtar me Memushajn?!

Kombëtarja/Serie A/Transfere

Ajeti bashkëlojtar me Memushajn?!

22/06/16 @ 12:28

NË KRYEQYTET

Dy talentë, promovohen te Prishtina

FFK Superliga/Transfere

Dy talentë, promovohen te Prishtina

22/06/16 @ 12:19

AFATI I FUNDIT

Buletini 13: Dita e fundit e shpresës

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 13: Dita e fundit e shpresës

22/06/16 @ 10:25

IVAN PERISIC

Mos na nënçmoni

UEFA Euro 2016

Mos na nënçmoni

22/06/16 @ 09:42

LEO MESSI

Theu rekordin e Batistutës

Copa America

Theu rekordin e Batistutës

22/06/16 @ 09:19

GAUCHOS

Rafal argjentinas për finale

Copa America

Rafal argjentinas për finale

22/06/16 @ 08:53

TE KAMPIONI

Nga Trepça’89 te Skënderbeu

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Nga Trepça’89 te Skënderbeu

22/06/16 @ 08:34

VIDEO

Kështu e këndon De Biasi himnin kombëtar

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kështu e këndon De Biasi himnin kombëtar

22/06/16 @ 04:59

SOKOL CIKALLESHI

Pritje e sikletshme

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Pritje e sikletshme

22/06/16 @ 04:29

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja