Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/8: FUSHË KOSOVA - DRITA

Fushë Kosova - Drita, 11-shet fillestare

Fushë Kosova - Drita, 11-shet fillestare


6 February, 2022 @12:37

Me fillim nga ora 13:00, Fushë Kosova dhe Drita përballen mes vete në Kupën e Kosovës.

11-SHET STARTUESE:

FUSHË KOSOVA: Pas pak..

DRITA: Rexhepi; Limani, Cuculi, Balde, Blakçori; Broja, Jashari, Namani; Muja, Ajzeraj, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës