Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Gattuso starton me Rrahmanin

Gattuso starton me Rrahmanin


28 February, 2021 @17:29

Janë caktuar 11-shet startuese të ndeshjes Napoli-Benevento në Serie A, e cila fillon nga ora 18:00.

Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, i ka dhënë vend edhe Amir Rrahmanit në formacionin startues, i cili do të luajë në vijën e mbrojtjes përkrah senegalezit Kalidou Koulibaly.

Ndryshe nga Rrahmani, rezervist në këtë ndeshje do të jetë mbrojtësi kuqezi Elseid Hysaj.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A