Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHTOHET FORCA NË MBROJTJE

Gentrit Bislimi shtesë e re te Vushtrria

Gentrit Bislimi shtesë e re te Vushtrria


16 July, 2022 @10:51

Futbollisti 23 vjeçar Gentrit Bislimi është anëtar më i ri i Vushtrrisë.

Ekipi nga “Ferki Aliu” ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje 1-vjeçare me mbrojtësin e majtë, Bislimi.

Duke i uruar mirëseardhje në klub, Vushtrria i ka dëshiruar sukses Gentritit përgjatë rrugëtimit të përbashkët 22/23, ndërsa ekipi që këtë stinor do të drejtohet nga Alban Dragusha, do të kërkojë rikthimin në elitë të futbollit të Kosovës, pasi që në stinorin e kaluar u ndalë nga Malisheva në ndeshje të PlayOut-it.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë