Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA U21

Gjermania U21 - Kosova U21, 11-shet startuese

Gjermania U21 - Kosova U21, 11-shet startuese


22 March, 2024 @16:59

Me fillim nga ora 18:00, sot Kosova U21 luan si mysafire e Gjermanisë U21.

11-shet startuese janë këto:

GJERMANIA U21: Urbig; Thielmann, Kleine-Bekel, Arrey-Mbi, Netz; Reitz, Martel, Röhl; Gruda, Moukoko, Knauff.

KOSOVA U21: Mustafë Abdullahu; Elvis Letaj, Rejan Thaçi, Andi Hoti, Ardi Ajdini; Florian Haxha, Altin Kryeziu, Lindon Emërllahu, Milot Avdyli; Arian Llugiqi, Fatjon Bunjaku.


 
Të gjitha lajmet nga Kosova