Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Gjilani-Dukagjini, 11-shet fillestare

Gjilani-Dukagjini, 11-shet fillestare


31 March, 2024 @14:25

Gjilani në luftë për mbijetesë dhe secilën e pikë e kërkon shumë. Dukagjini duket rehat në mes, por asnjëherë s’lejon të befasohet lehtë.

GJILANI XI: 30. Bllaca; 3. Roganovic, 9. Milev, 10. Cale, 11. Basa, 14. Heric, 15. Ramadani, 16. Bajrami, 21. Ziko, 23. Shabani, 99. Jarovic.

DUKAGJINI XI: 30. Haxhihamza; 5. Basri, 4. Iseni, 6. Salihu, 77. Hugo, 9. Jatta, 10. Merlaku, 95. Iran Jr., 17. Rugova, 25. Shabani, 44. Dallku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga