Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Llapi-Liria, 11-shet fillestare

Llapi-Liria, 11-shet fillestare


31 March, 2024 @14:15

Llapi po lufton për krye të tabelës sot. Ekipi i Tahir Batatinës do të kërkojë kreun e renditjes tabelare pas barazimit të djeshëm të Ballkanit. Llapi kërkon fitore ndaj Lirisë, ku këta të fundit tashmë të raskapitur nga stinori i dështuar, në ciklin e fundit të ndeshjeve të Superligës po futen sa për sy e faqe.

TABELA AKTUALE

11-shet startuese të ekipeve:

LLAPI XI: 1. Ilir Avdyli; 7. Hamdi Namani, 8. Benjamin Emini, 9. Muhamet Hyseni, 14. Adem Maliqi, 15. Landrit Rama, 19. Arbër Bytyqi, 23. Besar Musolli, 26. Gentrit Limani, 28. Leotrim Bekteshi, 77. Elvir Gashijani.

LIRIA XI: Stivi Frashëri, Mamadou Cissokho, Aldi Gjumsi, Roni Gashi, Ekpai Ubong, Klajdi Cela, Diellor Beseni, Valmir Berisha, Andri Stafa, Fluturim Domi,  ...


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga