Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Feronikeli’74 - Fushë Kosova, 11-shet fillestare

Feronikeli’74 - Fushë Kosova, 11-shet fillestare


31 March, 2024 @14:49

Skuadrat e rrezikuara në luftë për mbijetesë në Superligë këtë ndeshje do ta kenë si imperativ për fitore. Si Feronikeli’74 i drejtuar nga Shefki Kuqi, ashtu edhe Fushë Kosova e Burim Shalës që duket të jetë në formë të mirë pritet të luftojnë për secilin top, ashtu që të arrijnë te pikët e dëshiruara.

FERONIKELI’74 XI: 1. Mickael Meira; 23. Alban Shabani, 2. Granit Musa, 4. Osuman Mballow, 9. Abdoul Razack Bachare Zoungrana, 10. Ibrahim Cervadiku, 11. Fiton Hajdari, 24. Robert Rrahmani, 44. Tun Bardhoku, 80. Florent Avdyli, 88. Endrit Morina.

FUSHË KOSOVA XI: (më vonë)


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga