Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/8: GJILANI - DUKAGJINI

Gjilani - Dukagjini, 11-shet startuese

Design: TOPSPORTI

Gjilani - Dukagjini, 11-shet startuese


5 February, 2022 @12:18

Në rrugën drejt triumfit në Kupën e Kosovës, sot Gjilani në 1/8 e finales së kësaj gare përballet me Dukagjinin.

11-SHET STARTUESE:

GJILANI: Koliçi; Sorsa, Useini, Prekazi, Halili; Hoxha, Dabiqaj, Musolli, Torassa, Progni, Krasniqi.

DUKAGJINI: Muhaxhiri; Lindenberg, Dallku, Basriu, Hugo; Millaku, Jashanica, Corioca, Gashi, Merlaku, Nikolic.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës