Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI - FERIZAJ

Gjilani - Ferizaj, 11-shet startuese

Gjilani - Ferizaj, 11-shet startuese


13 August, 2022 @16:11

Me fillim nga ora 17:00, sot Gjilani dhe Ferizaj përballen mes vete në kuadër të xhiros hapëse të Superligës.

11-SHET STARTUESE:

GJILANI: Koliçi; Hoxha, Prekazi, Krivanjeva, Islami, Musolli, Arbnor Ramadani, Dabiqaj, Cale, Zabërgja, Zeka.

FERIZAJ:


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga