Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

S'KA FITUES NË LLOÇIN E FUSHËS!

Golat në fund, për barazim!

Golat në fund, për barazim!


11 November, 2023 @19:10

Në “Jahja Danuza” plot me lloç në terren, Rahoveci dhe Trepça’89 kanë ndarë pikët, në duelin ku mysafirët kishin më shumë raste për të shënuar. Por, në fund është dashur të kënaqen me barazim, që ka bërë ekipet të ndajnë pikët: Rahoveci 1-1 Trepça’89 [Torvioll Stullqaku 88’ - Shaljani 85’ag.].

Rahoveci pas 12 ndeshjesh ka 15 pikë dhe është i gjashti në renditje, ndërsa Trepça’89 është e treta me 19 pikë nga po aq ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë