Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE E RËNDËSISHME E SHTIMJANËVE

Vjosa fiton dhe rikthen pozitën e dytë

Vjosa fiton dhe rikthen pozitën e dytë


11 November, 2023 @18:26

Me golat e Ardian Selimit dhe Drin Ymerit, Vjosa ka shënuar fitore të rëndësishme në Vushtrri sot, ndërsa me këtë fitore ekipi nga Shtimja ka dalë në pozitë të dytë të renditjes tabelare në Ligën e Paër - Grupi B.

Vjosa pas 12 xhirosh ka 25 pikë dhe është në vend të dytë, me 4 pikë më pak sesa Prishtina e Re lidere, ndërsa Vushtrria është e nënta në renditje (e parafundit) me vetëm 9 pikë nga po aq xhiro.

Vushtrria 1-2 Vjosa [Ardi Shala - Ardian Selimi, Drin Ymeri]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë