Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA E PARË

Liga e Parë, rezultatet e ditës

Liga e Parë, rezultatet e ditës


11 November, 2023 @15:15

Nëntë ndeshje janë luajtur sot në të dyja grupet e Ligës së Parë.

Rezultatet e ndeshjeve të sotme janë:

GRUPI A

Drenica 3-0 Dinamo
Vëllaznimi 1-1 Phoenix
Rahoveci 1-1 Trepça ‘89
Rilindja 1974 1-1 Istogu
Suhareka 4-0 Trepça

TABELAT E GRUPEVE

GRUPI B

Prishtna e Re 1-0 Vllaznia
Vushtrria 1-2 Vjosa
Kika 3-1 Ulpiana
2 Korriku 0-0 Ramiz Sadiku


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë