Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENICA - PRISHTINA

Goli i Kryeziut sjell 3 pikë të arta për Prishtinën

Goli i Kryeziut sjell 3 pikë të arta për Prishtinën


11 April, 2021 @16:44

Skuadra e Prishtinës ka shënuar fitore shumë të vlefshme në udhëtim në Skenderaj.

Bardhekaltërit e mposhtën Drenicën me rezultat minimal 0-1.

Goli i fitores për Prishtinën erdhi në minutën 73’ nëpërmjet Leotrim Kryeziut, i cili shënoi pasi u asistua nga Besnik Krasniqi.

TABELA AKTUALE

Prishtina me këtë fitore tani ka 57 pikë dhe vazhdon të mbajë hapin në luftë për titull, derisa Drenica me këtë humbje i vështirëson edhe më tej punët e saj për të siguruar ekzistencën.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga