Të gjitha lajmet

EUROPA LEAGUE

Granada vs. Napoli, Rrahmani startues

Granada vs. Napoli, Rrahmani startues


18 February, 2021 @19:51

Me fillim nga ora 21:00, Napoli përballet me Granadan në Europa League.

Startues për Napolin sonte është Amir Rrahmani.

Ndërkohë, Elseid Hysaj nuk është në skuadrën e Napolit sonte.


LËNDIMET

2 mungesa te United

Europa League/Premier League

2 mungesa te United

17/02/21 @ 15:35

EUROPA LEAGUE

Bekim Zogaj, refer anësor në ndeshjen e Manchester United

Europa League

Bekim Zogaj, refer anësor në ndeshjen e Manchester United

17/02/21 @ 13:40

SOCIEDAD

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United

Europa League/La Liga

Isak optimist për ndeshjen kundër Manchester United

17/02/21 @ 12:30

GRANADA

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

Europa League/La Liga

Problemet me lëndime s’po ndalen, ndeshja nesër!

17/02/21 @ 12:00

DUELET DHE ORA E FILLIMIT

Orari i 16 ndeshjeve të Europa Ligës

Europa League

Orari i 16 ndeshjeve të Europa Ligës

16/02/21 @ 08:43

ROSSONERI

Rebic kthehet ndaj Zvezdës

Europa League/Serie A

Rebic kthehet ndaj Zvezdës

16/02/21 @ 08:09

EUROPA LEAGUE

Edhe Wolfsberg-Tottenham do të luhet në Hungari

Europa League

Edhe Wolfsberg-Tottenham do të luhet në Hungari

12/02/21 @ 23:53

EUROPA LEAGUE

Sociedad vs. United luhet në Torino

Europa League

Sociedad vs. United luhet në Torino

09/02/21 @ 19:13

TEAM OF THE YEAR

Ekipa e vitit nga L’Equipe, mungon Messi!

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga

Ekipa e vitit nga L’Equipe, mungon Messi!

04/01/21 @ 19:36

DIREKT

Shorti i UEFA Europa League, direkt

Europa League

Shorti i UEFA Europa League, direkt

14/12/20 @ 12:41


Të gjitha lajmet nga Europa League