Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET STARTUESE

Greqia-Kosova, 11-shet zyrtare

Greqia-Kosova, 11-shet zyrtare


12 June, 2022 @19:19

Dueli vendimtar për Kosovën nis në ora 20:45, ndërsa Alain Giresse me gjithë mungesat për shkak të lëndimeve dhe kartonëve, ka vendosur të dalë para liderit të grupit, Greqisë, me këtë 11-she.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA AKTUALE

GREQIA: Vlachodimos; Baldock, Mavropanos, Hatzidiakos, Tsimikas; Bakasetas, Sipois, Bouchalakis; Chatzigiovanis, Pavlidis, Masouras. Përzgjedhës: Gustavo Poyet (URU).

KOSOVA: Arijanet Muric; Mirlind Kryeziu, Amir Rrahmani, Fidan Aliti, Toni Domgjoni; Daniel Rrudhani, Valon Berisha, Florent Muslija, Milot Rashica, Zymer Bytyqi; Vedat Muriqi. Përzgjedhës: Alain Giresse (FRA).


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve