Të gjitha lajmet

SUPERLIGA TURKE

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa

Foto: Florent Hadërgjonaj

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa


20 February, 2021 @10:39

Ekipi i Kasimpasa takohet sot me Fatih Karagumruk prej orës 11:30 në kuadër të Superligës Turke.

Mbrojësi i kombëtarës së Kosovës, Florent Hadërgjonaj si dhe mesfushori me nënshtetësi suedeze Loret Sadiku janë pjesë e 11-shes startuese të Kasimpasas.

Kasimpasa është në pozitën e 14-të në tabelë, vetëm dy pikë larg zonës së rrezikshme.


SHQIP në BOTË

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

International

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

19/02/21 @ 22:21

SHQIP në BOTË

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

International

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

19/02/21 @ 21:57

SHQIP në BOTË

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

International

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

19/02/21 @ 20:05

SHQIP në BOTË

77 minuta për Ilir Mustafën

International/Sportistë shqiptarë në botë

77 minuta për Ilir Mustafën

19/02/21 @ 19:51

11-SHET

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

International

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

19/02/21 @ 19:28

11-SHET

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

International

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

19/02/21 @ 19:14

FC SHKUPI

Ish lojtari i Besiktas bëhet skaut te Shkupi

International

Ish lojtari i Besiktas bëhet skaut te Shkupi

18/02/21 @ 21:41

MEDIA TALKS

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

International

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

18/02/21 @ 18:24

KOMBËTARËT

Si e “vodhi” Argjentina Messin nga kombëtarja spanjolle?

International

Si e “vodhi” Argjentina Messin nga kombëtarja spanjolle?

18/02/21 @ 14:30

FRANCEZI

Varane kalon nga “Nike” në “Puma”

La Liga/International

Varane kalon nga “Nike” në “Puma”

18/02/21 @ 13:43


Të gjitha lajmet nga International