Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLORENT HADËRGJONAJ

Hadërgjonaj pëson në shtëpi

Hadërgjonaj pëson në shtëpi


30 January, 2021 @13:47

Mbrojtësi kosovar, Florent Hadërgjonaj, ka pësuar humbje në shtëpi me skuadrën e tij Kasimpasa në përballjen kampionale sot ndaj Kayserisporit.

Ekipi i Hadërgjonajt pësoi me rezultat minimal 0-1, deri mbrojtësi kosovar luajti përgjatë 90 minutave dhe pati paraqitje të mirë duke qenë ndër më të dalluarit në fushë për vendasit.


 
Të gjitha lajmet nga International