Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA E PARË B 2020/21

HISTORIKE: Ulpiana kampione e Ligës së Parë B, siguron Superligën

HISTORIKE: Ulpiana kampione e Ligës së Parë B, siguron Superligën


15 May, 2021 @16:59

Skuadra e Ulpianës nga Lipjani ka arritur që të shënojë fitore edhe në ndeshjen e fundit të stinorit në Ligën e Parë B - për të siguruar Superligën 2021/22.

Lipjanasit kanë mposhtur në ndeshjen vendimtare të stinorit Ramiz Sadikun në Prishtinë 1-2 [ n.n. 33 - Bylykbashi 12, 48] për të vulosur pjesëmarrjen në elitën e futbollit të Kosovës për vitin tjetër.

TABELA AKTUALE

Raporti i plotë i ndeshjes, më vonë...


FSHF

FShF del me reagim publik për ngjarjen e ndeshjes në ligën e femrave Partizani-Bilisht Sport

FSHF Kategoria Superiore

FShF del me reagim publik për ngjarjen e ndeshjes në ligën e femrave Partizani-Bilisht Sport

15/05/21 @ 16:29

SHQIPËRI

Ndërpritet ndeshja në futbollin e femrave në Shqipëri, 6 lojtare humbin ndjenjat në fushë

FSHF Kategoria Superiore

Ndërpritet ndeshja në futbollin e femrave në Shqipëri, 6 lojtare humbin ndjenjat në fushë

15/05/21 @ 16:05

LIGA e PARË

Malisheva për Superligë në Gjakovë

FFK Liga e parë

Malisheva për Superligë në Gjakovë

15/05/21 @ 14:07

LIGA e PARË

Barazhi i sigurt, kërkohet direkt Superliga

FFK Liga e parë

Barazhi i sigurt, kërkohet direkt Superliga

15/05/21 @ 13:53

LIGA e PARË

Edhe Drenasi kërkon fitoren për shpëtim

FFK Liga e parë

Edhe Drenasi kërkon fitoren për shpëtim

15/05/21 @ 13:18

LIGA e PARË

Fitorja mund t’i shpëtojë

FFK Liga e parë

Fitorja mund t’i shpëtojë

15/05/21 @ 12:34

GJILANI

Të larguarit e Gjilanit deri më tani

FFK Superliga

Të larguarit e Gjilanit deri më tani

24/06/21 @ 16:09

GJILANI

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

FFK Superliga

Gjilani fillon fazën përgatitore nesër

24/06/21 @ 13:00

BALLKANI

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

23/06/21 @ 17:29

MALISHEVA

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

FFK Superliga/Transfere

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

22/06/21 @ 22:32

DRITA

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

FFK Superliga

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

22/06/21 @ 16:08

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

MALISHEVA

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

FFK Superliga

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

19/06/21 @ 19:00

SULMUESI MË I MIRË I SUPERLIGËS

Daku rikthehet në elitën kroate

FFK Superliga/International/Transfere

Daku rikthehet në elitën kroate

19/06/21 @ 17:51


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga