Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Inter dhe Atletico në garë për Guimares

Foto: Pinterest

Inter dhe Atletico në garë për Guimares


28 February, 2021 @19:00

Atletico Madrid e ka rivalizuar ekipin e Inter në garë për mesfushorin e talentuar të Lyon, Bruno Guimaraes, shkruan Mundo Deportivo.

Inter ishte i interesuar për brazilianin, i cili kishte impresionuar me paraqitjet e tij në Ligue 1 dhe në Champions League.

Por, Atletico Madrid është futur në garë, me Diego Simeonen që e pëlqen lojtarin dhe beson se mund ta ndihmojë ekipin. Guimaraes ka kontratë me Lyon deri në vitin 2024.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A