Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA E ITALISË

Inter - Juventus, 11-shet startuese

Inter - Juventus, 11-shet startuese


12 January, 2022 @19:57

Me fillim nga ora 21:00, Inter dhe Juventus përballen mes vete në finalen e Superkupës së Italisë.

11-SHET STARTUESE:

INTER: Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Perisic; Dzeko, Lautaro.

JUVENTUS: Perin; De Sciglio, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Bernardeschi, McKennie, Locatelli, Rabiot; Kulusevski, Morata.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A