Të gjitha lajmet

UDINESE - INTER

Interi me Lukakun vazhdon ndjekjen

Interi me Lukakun vazhdon ndjekjen

2 February, 2020 @22:55

Me dy golat e shënuara nga ylli belg, Romelu Lukaku, Interi e mposhti Unidesen me rezultat 0-2.

Golat erdhën në pjesën e dytë nga sulmuesi belg, në minutat 64’ dhe 71’ (nga penalltia).

Interi me 51 pikë gjendet në pozitën e dytë në Serie A, 3 më pak se Juventusi.

L'EQUIPE

Një gjerman në vend të Piolit

19 February, 2020 @22:24

Skuadra e Milanit që po kalon nëpër krizë të madhe të rezultateve në dekadën e fundit dhe nuk po arrin…

TRAJNERI I RI

SPAL zyrtarizon Di Biagion

Foto: spalferrara.it

10 February, 2020 @16:19

Biancazzurrët e SPAL-it kanë zyrtarizuar sot trajnerin e ri të ekipit, Luigi di Biagio, pasi që ndanë rrugët me trajnerin…

SPAL

Leonardo Semplici pas historisë me klubin, pranë largimit

10 February, 2020 @8:43

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, shpejt pritet të bëhet me trajner të ri te ekipi i tij në Serie…

INTER - MILAN

Përmbysje fantastike në Madonnina, Interi lider

Foto: Inter/fb

9 February, 2020 @22:40

Qyteti i Milanos sonte frymon kaltër e zi, derisa Inter ka bërë përmbysje të madhe në pjesë të dytë të…

MILAN - VERONA

Rrahmani e Kumbulla ndalin Milanin

Foto: AC Milan

2 February, 2020 @16:56

Seria e mirë e Milanit ndeshjeve të fundit është ndalur sot nga skuadra e Veronës. Me Marash Kumbullën e Amir…

Të gjitha lajmet nga Serie A