Të gjitha lajmet

ATLETICO - JUVENTUS

“Juventus është më shumë se vetëm Cristiano”

“Juventus është më shumë se vetëm Cristiano”

17 September, 2019 @17:47

Mbrojtësi i Atletico Madridit, Stefan Savic, ka shpresë për një rikthim në ndeshjen kundër Juventusit për Champions League këtë të mërkurë.

Atletico Madrid përvec Juventusit, përballet edhe me Cristiano Ronaldon, i cili herën e fundit shënoi hat-trick kundër tyre, duke i elIminuar nga Champions Liga.

“Juventus janë më shumë se vetëm Cristiano. Ai është një nga më të rëndësishmit në histori dhe ne do të jemi të vëmendshëm.

Unë arrita në Atletico në 2015 dhe ajo ishte loja më e keqe që e mbaj mend. Ai eliminim na dëmtoi shumë.” - tha Savic para ndeshjes.

CHAMPIONS LEAGUE

Me 8 ndeshje fillon spektakli i Champions League

17 September, 2019 @11:40

Gara më e madhe evropiane për klube, Champions League, sonte do të fillojë me 8 ndeshje nga faza e grupeve. …

BARCELONA

Lajme të mira nga Barcelona, rikthehet Messi

16 September, 2019 @15:14

Lajme të mira vijnë nga Barcelona. Leo Messi tashmë është rikuperuar plotësisht dhe është ftuar në skuadër për ndeshjen që…

POTY

Van Dijk, më i miri i vitit 2019

29 August, 2019 @19:18

Virgil Van Dijk është shpallur lojtari më i mirë i vitit 2019 në kategorinë e meshkujve. Qendërmbrojtësi i Liverpoolit në…

UCL DRAW 19/20

Shorti i Champions 19/20

29 August, 2019 @18:19

Në këto çaste po tërhiqet shorti i Champions League. Freskojeni faqen çdo moment për të parë se cilat ekipe po…

CHAMPIONS LEAGUE

Champions League, kompletohen vazot

28 August, 2019 @23:25

Pas ndeshjeve të Play Off-it të luajtura mbrëmë e sonte, tashmë janë kuptuar të gjitha skuadrat pjesëmarrëse në edicionin e…

Të gjitha lajmet nga Champions League