Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE PËR VRESHTARËT

Kacolli vendos, Rahoveci fiton

Foto: FCPhoenix/ J. Lajqi

Kacolli vendos, Rahoveci fiton


4 May, 2024 @21:55

Rahoveci - Phoenix 1-0 [Jetmir Kacoli 67’]


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë